Workshop Verkoop & promotie
01-03-2012
Datum: n.t.b. Bij voldoende aanmeldingen wordt een datum gepland
Tijd: 19.00 uur - 22.00 uur
Locatie: Lelystad
Duur: twee dagdelen.
Kosten: kosteloos.
Verkoop
Hoe pak ik de verkoop effectief aan. In de workshop ‘Verkoop’ wordt op interactieve wijze ingegaan op de verschillende manieren van klantgerichte verkoop, zoals daar zijn (telefonische) acquisitie, netwerken, nazorg en klachtafhandeling. Daarnaast wordt specifiek ingegaan op het verkoopgesprek en de verschillende onderdelen daarvan. Aan de orde komen onder andere de voorbereiding, de persoonlijke presentatie, het vooraf formuleren van doelstellingen en het stellen van open vragen. De stof wordt inzichtelijk gemaakt aan de hand van op de ondernemer geënte praktijkvoorbeelden, oefeningen en cases.
Promotie
Hoe haal ik het meest uit mijn (beperkte) promotie budget? Deze vraag staat centraal in de workshop Promotie. In 10 stappen leren wij een ondernemer om meer rendement uit de promotieactiviteiten te halen. Dit gebeurt onder andere door meer inzicht te krijgen in de doelgroep en bijbehorende media, het formuleren van een heldere doelstelling en boodschap en een goede planning. Tijdens deze workshop zetten wij cases, praktijkvoorbeelden en oefeningen in waarin de ondernemer zich kan herkennen.
De dagdelen verkoop en promotie samen zijn de aanzet om tot een concrete aanpak te komen voor het werven van klanten en/of opdrachten.
Aanmelden
U kunt zich aanmelden voor deze workshop door het invullen van het contactformulier. U Vermeld ook voor welke workshop u zich wilt opgeven.
U wordt per e-mail geïnformeerd om uw deelname te bevestigen